FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kraj: Trnavský kraj Okres: Trnava Obec: Trnava
Cena: 80 000,00 € Vlastnosti:
Úžitková plocha40 m2
Poschodie0 / 0
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:9398880142

Podrobný popis:

Potrebujete rýchlo predať Vašu nehnuteľnosť ???

Ponúkame možnosť okamžitého odkúpenia Vašej nehnuteľnosti v HOTOVOSTI, do 24-hodín všetky byty  ( garsónka, byt 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový, 4-izbový ), domy a pozemky v Trnave a blízkom okolí do 15 km !!!

Vykupujeme všetky byty v Trnave, aj zadĺžené nehnuteľnosti, byty v exekúcii atď. Vyplatíme za Vás Vaše dlhy na nájomnom, úvere a pod.
Dohodnite si stretnutie na tel. č. 0905-765 590, alebo 0903-765 590, prípadne zašlite e-mail na realfinanc-ZVNC-realfinanc.sk, alebo SMS na uvedené tel. čísla.

AK POTREBUJETE PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ ?                                          OBRÁŤTE SA NA SKUTOČNÝCH PROFESIONÁLOV !!!

Ozvite sa nám !!!! Máme viac ako 19 ročné skúsenosti, prepracovaný marketing a tým profesionálnych realitných maklérov, ktorý Vám zabezpečia rýchly predaj Vašej nehnuteľnosti !!!

Čo Vás to bude stáť ??? .........NIČ............ Naša realitná kancelária účtuje províziu za sprostredkovanie predaja kupujúcemu. Za reklamu a propagáciu Vašej nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie neplatíte skutočne ani cent.

Podpisujeme nejaké zmluvy?? .....NIE...... Naša realitná kancelárie nevyžaduje uzatvorenie žiadnej zmluvy o sprostredkovaní predaja nehnuteľnosti. Vašu nehnuteľnosť si môžete aj naďalej predávať, prípadne aj cez iné kancelárie.

Čo všetko ponúkame?? .....viac ako 19 ročné skúsenosti....Bezplatne kompletný právny servis.....TOP inzerciu na najväčších slovenských realitných portáloch a celkovo  na viac ako 30 realitných portáloch....

Kontakt na makléra:
Vladimír KORMÚTH
0903765590
realfinanc.kormuth-ZVNC-gmail.com

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2