FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kraj: Trnavský kraj Okres: Trnava Obec: Trnava
Cena: 1,00 € Vlastnosti:
Úžitková plocha1 m2
Poschodie0 / 0
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:148850

Podrobný popis:

MÁTE EXEKÚCIU, ALEBO POTREBUJETE RÝCHLO PREDAŤ A NEDARÍ SA VÁM PREDAŤ VAŠU NEHNUTEĽNOSŤ ??? POMôŽEME VÁM ODKÚPENÍM VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTI PLATBA HOTOVOSŤ, ALEBO VÁM POMôŽEME NEHNUTEĽNOSŤ PREDAŤ. Vyplatíme za Vás dlžoby + doplatíme Vám až do 85% predajnej ceny bytu v TRNAVE A V BRATISLAVE.

CHCETE BEZSTAROSTNE PREDAŤ, KÚPIŤ, alebo PRENAJAŤ BYT, RODINNÝ DOM, POZEMOK, alebo INÚ NEHNUTEĽNOSŤ BEZ FINANČNÝCH NÁKLADOV A CHODENIA PO ÚRADOCH?

Máme viac ako 10 ročné skúsenosti na realitnom trhu. Neváhajte a zavolajte na TEL.č. 0905 765 590, alebo 0903 765 590, prípadne zašlite SMS,alebo e-mail na realfinanc-ZVNC-realfinanc.sk.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS : * uprednostňujeme individuálny prístup * maximálnu serióznosť * diskrétnosť * profesionalita * kvalitné know-how * ponúkame kompletné služby * spoľahlivosť * rýchle jednanie * maximálna spokojnosť klientov * garantujeme adekvátnosť provízie k nákladom * využívame služby a spoluprácu iba osvedčených partnerov * bezplatnú inzerciu vo viac ako 15 internetových portáloch * spolupracujeme so všetkými bankami , Aj Vy môžete patriť k spokojným klientom či už KUPUJÚCIM, alebo PREDÁVAJÚCIM. Kontaktujte nás a dohodnite si podmienky využitia našich služieb... Ďakujem Vám za Vašu prejavenú dôveru.

Spoločnosť REALFINANC, s.r.o. ponúka klientom možnosť priameho vykúpenia nehnuteľnosti len v Trnave a blízkom okolí do 15 km, alebo v Bratislave. Ak potrebujete súrne predať nehnuteľnosť a nechcete, alebo nemôžete dlho čakať na hľadanie vhodného kupujúceho, je možné využiť služby spoločnosti REALFINANC, s.r.o., ktorá Vašu nehnuteľnosť odkúpy. V prípade zadĺženej nehnuteľnosti vyplatíme za Vás dlhy a Vám vyplatíme dohodnutú zvyšnú časť kúpnej ceny. V prípade Vášho záujmu volajte tel. č. 0905-765 590, alebo nás kontaktujte prostredníctvom SMS alebo e-mailom na realfinanc-ZVNC-realfinanc.sk a následne se s Vami spojíme.

Kontakt na makléra:
Vladimír KORMÚTH
0903765590
realfinanc.kormuth-ZVNC-gmail.com

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2