FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kraj: Trnavský kraj Okres: Trnava Obec: Trnava
Cena: 78 000,00 € Vlastnosti:
Úžitková plocha74 m2
Poschodie0 / 0
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:29938

Podrobný popis:

Hľadáme pre našich klientov do ponuky BYTY, 1,2,3,4 izbové, rodinné domy v Trnave a blízkom okolí, okres Trnava, aj iných okresoch max. do 25km od Trnavy. V prípade výhodnej ponuky, možnosť odkúpenia Vašej nehnuteľnosti okamžite, platba v hotovosti!!!

CHCETE BEZSTAROSTNE PREDAŤ, KÚPIŤ, alebo PRENAJAŤ BYT, RODINNÝ DOM, POZEMOK, alebo INÚ NEHNUTEĽNOSŤ BEZ FINANČNÝCH NÁKLADOV A CHODENIA PO ÚRADOCH?

Máme 10 ročné skúsenosti na realitnom trhu. Neváhajte a zavolajte, prípadne zašlite email, SMS, na TEL.č. 0905-765 590. PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NÁS : * uprednostňujeme individuálny prístup * maximálnu serióznosť * diskrétnosť * profesionalita * kvalitné know-how * ponúkame kompletné služby * spoľahlivosť * rýchle jednanie * maximálna spokojnosť klientov * garantujeme adekvátnosť provízie k nákladom * využívame služby a spoluprácu iba osvedčených partnerov * bezplatnú inzerciu vo viac ako 15 internetových portáloch * spolupracujeme so všetkými bankami.

  Vy môžete patriť k spokojným klientom či už KUPUJÚCIM, alebo PREDÁVAJÚCIM. Kontaktujte nás a dohodnite si podmienky využitia našich služieb... Ďakujem Vám za Vašu prejavenú dôveru.

Kontakt na makléra:
Vladimír KORMÚTH
0903765590
realfinanc.kormuth-ZVNC-gmail.com

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2