FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Kraj: Trnavský kraj Okres: Trnava Obec: Majcichov Ulica: REALFINANC
Cena: 15 990,00 € Vlastnosti:
Vodovodpri pozemku
Elektrinapri pozemku
Plynpri pozemku
Kanalizáciapri pozemku
Plocha pozemku392 m2
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:9398877664

Podrobný popis:

Široká aktuálna ponuka nehnuteľností, reality Trnava na www.realfinanc.sk, byty, rodinné domy a pozemky v Trnave a blízkom okolí...

Všetky IS pred pozemkom, prístup po novej asfaltovej ceste, vedľa sú postavené domy (netreba dodržať 2m odstup od suseda pri výstavbe RD).

Ponúkame na predaj stavebný pozemok tichej bočnej uličke v obci Majcichov v zastavanom území o výmere 392 m2, pozemok je rovinatý trávnatý, oplotený,pripravený na výstavbu RD, všetky inžinierske siete sú v dosahu pred pozemkom ako: plyn, elektrika, kanalizácia ako aj vodovod, pozemok je mimo hlavnej cesty. Šírka pozemku je cca 12 m, hĺbka 33 m, ideálny stavebný pozemok. Stavebný pozemok je možné zadovážiť aj na Hypotekárny Úver s jeho vybavením dokážeme pomôcť.

Všetky dôležité služby (obecný úrad, potraviny, škôlka, škola, pošta, futb. ihrisko, detské ihrisko a pod.) sú v blízkom dosahu pešou chôdzou. Za obcou je potok,jazierko aj lesík (Vlčkovský háj).

Obec Majcichov je vzdialená od Trnavy cca 8 km, má kompletnú občiansku vybavenosť a výborné napojenie na diaľnicu D1 a R1.

Kontakt: Nemec Martin T-Mobile 0903 677 773. alebo Orange 0917 373 153, mail: nemec.realfinanc-ZVNC-gmail.com

FÉROVÁ CENA 15 990 € kompletne aj s províziou. V uvedenej cene nehnuteľnosti zabezpečíme kompletný servis v spoločnosti REALFINANC, s.r.o. realitná kancelária - vyhotovenie všetkých potrebných zmlúv, návrhu na vklad, notárske poplatky, spolupracujeme so všetkými bankami, kde Vám bezplatne pomôžeme vybaviť hypotekárny úver, ...). Tešíme sa na spoluprácu.

Veríte slovám konkurencie o takzvanej cene ktorá je bez provízie, ktorú Vám dodatočne priúčtujú ??? Uistite sa, že cena je aj s províziou Realitnej Kancelárie. My máme vždy FÉROVÚ cenu ktorá je vrátane provízie !!!

Kontakt na makléra:
MARTIN NEMEC
0903677773
nemec.realfinanc-ZVNC-gmail.com

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2